Web Site Tasarımı

Marka ve işletmelerin ürün ve hizmetlerinin kalitesi kadar kendisiyle birlikte ürün ve hizmetlerini tanıtması da marka kimliği açısından önemlidir.

Ansiklopedik olarak web sitesi, web üzerindeki sayfalarla,metin,görsel ve animasyonlar sayesinde ziyaretçisine bilgi veya hizmet sunan doküman topluluğudur.Başka bir deyişle web siteniz marka veya işletmenizin hedef kitlesine en yakın ve en kolay ulaşabileceği ofisidir.Bu durumda hedef kitlenin izleniminin oluşmasını sağlayan vitrinler, ürünler veya hizmetlerden oluşur.

Web site tasarımında markanızın hedef kitlesine en iyi şekilde tanıtımı yapılarak hizmet veya ürünlerinize olan ilginin lineer bir şekilde artışı ve marka kimliğinizi hedeflenen konuma getirilmesi amaçlanmaktadır.Bu amacı en iyi şekilde gerçekleştirmek adına markanızın ölçeği, gelecek plan ve amaçları ve hedef kitlesi doğrultusunda yapılan tasarımlarda kullanılan yazılım dilleri ve tasarım çeşitleri büyük rol oynamaktadır.

Web Yazılım Dilleri:

İnternet sitenizde göze çarpanlar ilk olarak görseller ve site düzenidir.Hedef kitlenizin etkilenmesi için bu içeriklerin ve düzenlerinin göze hoş gelecek formda tasarlanması gerekmektedir.Aynı zamanda bu içeriklerin hedef kitlenizin taleplerine cevap vermesi gerekmektedir.Aksi takdirde siteye değiş dijital bir fotoğraf çerçevesine sahip olmuş olursunuz.Bu bilgiler ışığında sitenizin hem içerikleri hem de fonksiyonelliğiyle eşsiz bir harmoni içinde çalışması için web yazılım çözümleri gerçekleştirmekteyiz.

Açılımı 'Hyper Text Markup Language' olan günümüzde 5. versiyonu kullanılan HTML'nin Türkçesi hiper metin biçimlendirme dili olmakla birlikte adından da anlaşılacağı üzere amacı web sitenizdeki metin içeriklerin yardımcı programlarla beraber bir forma dönüşmesini sağlamaktır.

HTML:

Açılımı 'Cascading Style Sheets' olan CSS'nin Türkçesi basamaklı stil sayfalarıdır. 3. versiyonu kullanılan bu yazılım dilinde HTML ile yapılan kodlamanın görsellerle zenginleştirmesi ve konfigre edilmesi amaçlanmaktadır.

CSS:

Bütün internet tarayıcılarında mevcut olan dinamik programlama dilidir.JavaScript ile oluşturulan program dizininde hedef kitle etkileşimi, tarayıcı veya sayfanın düzenli senkronizasyon kontrol ve seçenekleri ile basit veya ileri düzeyde yapay zekaya sahip sayfalar tasarlamak mümkündür.

JavaScript:

Web Site Türleri

Tasarlanacak web sitenizde markanızın sektörü, amaçları, hizmet veya ürünleriniz, içerik türü ve yoğunluğu sitenizin inşa sürecinde uygulanacak veya ön plana çıkacak prosedürleri belirler.

Responsive Web Site Tasarımı

Markanızı hedef kitleye tanıtırken hedef kitlenin sitenize ulaşımını tüm cihazlardan en yüksek verimle sağlamanız marka potansiyelinizin yükselmesinde önemli rol oynayacaktır.Başka bir deyişle sitenize sadece bilgisayar ekranı görünümüyle değil tüm cihazlarla uyumlu görünüme sahip hale getirerek hedef kitle yelpazenizi genişletmeyi ve potansiyel müşterilerinizi arttırmayı, aynı zamanda hedef kitlenize verdiğiniz değeri göstermenizi amaçlamaktayız.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-ticaret internet tarihiyle başlamış günümüze kadar hızlı bir yaygınlaşma ve gelişme süreci geçirmiş ve geçirmektedir.Global ve ulusal markaların büyük çoğunluğu bu sistemle pazarlama ağ ve hacmini genişletmeyi hedeflemektedir.Ancak kurumsal bir web sitesi kadar kompleks olan bu site tasarımları alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip taraflarca yapılmalıdır.Bu alandaki 10 yılı aşkın tecrübemizle gelişen ve yenilenen bilgi hacmimizle sizlere çözümler sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

E-ticaret siteleri iyi hazırlanmış ve sürekli güncellenmeye açık altyapılara ihtiyaç duyarlar.Bu altyapının doğru tasarımla senkronize edilmesiyle sitenin oluşumu tamamlanır.Ancak kurulum sürecinin ardından yapılamsı gereken SEO ve dijital pazarlama operasyonları çok önemlidir.

E-ticaret platformları tüketiciye alışverişte konfor sağlayan platformlardır. Bu durum kaliteli ürün veya hizmet ile birlikte tarafımızca sağlanan doğru tasarım ve güvenli alışverişle birleşince iş hacminizin artması kaçınılmaz olur.

Hizmetler

Dijital Reklamlar

Website Tasarımı

SEO

UX

Sosyal Medya Yönetimi

Merkez Ofis
Alsancak/İzmir
contact@sgorithms.com
  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge

Sgorithms ©2013- 2020 Acme Co. All Rights Reserved