Hizmetler

Markaların global problemlerini, daima en yükseği hedefleyerek,dürüstçe çözmenin 10 yılı aşkındır verdiği harmonik hazla...

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın sosyal medyadaki farkındalığı arttırılıp geniş kitlelere ulaşarak etkileşim oranlarınızı yükseltmek amaçlanır.

Website işletmelerin hedef kitlesine ulaşmalarına sağlayan ve bu sayede kendini tanıttığı en önemli platformdur.Tasarımı yapılan website işletmenin potansiyelini yükselten ve kurumsal kimliğini gösteren nitelikte olmadlıdır.Bu noktada biz devereye giriyoruz...

Websitenizin görsel tasarımı ve niteliği kadar önemli bir faktör de sitenizin günlük trafiğinin sağlanmasıdır.Bu konuda arama motorlarının sitenizi tanımasını sitenize trafik sağlanmasını gerçekleştirmek gerekir..

Pazarlama ürün ve hizmet için bir kitle oluşturulması ve ilgili kitleye tanıtılması ve ulaştırılmasını kapsamaktadır.Bu noktada en az ürün kalitesi kadar önemlidir...

​İçerik pazarlaması, açıkça tanımlanmış bir kitleyi çekmek ve elde tutmak için değerli, ilgili ve tutarlı içerik oluşturmaya ve dağıtmaya odaklanmış stratejik bir pazarlama yaklaşımıdır ve nihayetinde karlı müşteri hareketini teşvik eder.

Sosyal medya markanızın hedef kitlelerce tanınmasında önemli bir etkendir.Doğru sosyal medya yönetimi ile marka kimliğiniz yükseltilmesi ve gündemde kalması sağlamaktadır.

Etkileşimli tasarım basit ve bir o kadar yanlış algı kurbanı bir operasyondur.Konuyu proje ortaklarına yanlış açıklayan tasarımcıların bu durumda payı büyüktür.Etkileşimli tasarım kısaca kullanıcı deneyimlerine göre yapılan üretim ve pazarlama konfigürasyonalarından oluşur.

Marka Yönetimi

Marka kimliği yönetimi markanızın dün ve bugünkü operasyonlarının yarını düşünerek planlamasıdır.Kalıcı olmak isteyen her marka ve işletmenin yarınını düşünmemesi söz konusu bile olamaz.

Hizmetler

Dijital Reklamlar

Website Tasarımı

SEO

UX

Sosyal Medya Yönetimi

Merkez Ofis
Alsancak/İzmir
contact@sgorithms.com
  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge

Sgorithms ©2013- 2020 Acme Co. All Rights Reserved